YAZILIM SANATLARI UZMANI NEBULA'DAN

 
 
Özel Yazılım Geliştirme
İhtiyaçlarınızdan yola çıkarak, tamamen özel, isteğe göre tasarlanmış Web, Windows veya Mobil tabanlı yazılım çözümleri sunuyoruz. Süreç yönetimleriniz ya da paket çözümler ihtiyaçlarınıza tam olarak cevap vermiyorsa yalnız değilsiniz! Hazır ve stabil alt yapımızı kullanarak kurumunuza özel sistemler geliştiriyor, tecrübe alt yapılarımızı size uyarlıyoruz. Size özgü problemleri size özgü çözümlerle gideriyoruz. İhtiyacınız olan yazılım çözümlerine yön verici ve yardımcı olabilmek amacıyla, uzman ekibimizle hizmetinizdeyiz.
Kobilerden İSO-500 firmalarına kadar tüm işletmelerin verimliliğini artırmak ve planladıkları noktalara ulaştırmak için özel web uygulamaları geliştiriyoruz.
Küçük ve orta ölçekli firmaların kullanacağı temel sistemlerden tutun da büyük ölçekli, aynı anda milyonlarca kullanıcının bağlı olabileceği uygulamalar ve sistemler için müşteriye özel masaüstü yazılımlar geliştiriyoruz. Tüm işletmelerin ihtiyaç duyabileceği,
  • Son kullanıcı makinesinde çalıştırılan,
  • Gerekli sistem kaynaklarını ilgili kullanıcının işletim sisteminden alan,
  • İnternet gereksinimi olmayan,
  • Büyük miktarda veriyi yönetebilen,
  • Üretilen verileri güvenli olarak depolayan,
  • Kullanıcıya, yazılımcıya ve yöneticiye tam kontrol sağlayan,
  • İş gücü harcamasını en aza indiren,
  • Analiz ve raporlama imkanları sağlayan,
  • Web yazılım uygulamalarından daha hızlı yazılımlar
  • geliştirmekteyiz.
Günümüzde kullanıcılar servislerinizi tabletlerinden veya akıllı telefonlarından kısacası mobil platformlardan görmek istiyorlar. Mobil kullanıcı sayısının diğerlerinden daha hızlı arttığı bir teknoloji seviyesine doğru ilerliyoruz. Teknik verilere göre eğer ürünleriniz veya hizmetleriniz mobil kullanıcıları desteklemiyorsa er ya da geç bunun sıkıntılarını göğüslemeniz gerekecektir. Yazılımlarınızı mobil ortama taşıyarak, mobil uygulamalarla ve elastik tasarımla ürününüze veya verdiğiniz hizmete olan ulaşım kanallarını artırmaya, hizmet kalitenizde daha iyi seviyelere ulaşmanıza yardımcı olabiliriz.
Kurumların kullanageldikleri CRM, HR, ERP vb. yazılımlar ile entegre olarak çalışabilen stabil entegrasyon yazılımları geliştiriyoruz. Microsoft Dynamics CRM, Microsoft Sharepoint, Microsoft Dynamics AX(Axapta), Logo, Mikro, Nebim V3, Nebim Winner gibi hazır yazılımlardan firmaların kendilerine özel raporlar ve veri çıktıları alabilmelerine ve entegre çalışan sistemlere sahip olabilmelerine olanak sağlıyoruz.