LOGONUN HİKAYESİ

Yazılım ve Tasarım Sanatları Uzmanlığımızı Logomuza Yansıttık

 
 
Deniz, su, bilgi. Cansız, ama canlılığa zemin hazırlamanın, fikri işleyebilecek teorik bilgilerin sembolü. Fikir, yoğrulmaya başlanmış ama henüz sanatla birleşmemiş. Her işin başı bilgi ya da ustalık olmalı ki sanatın kalitesi de ona göre olsun. O yüzden insan için sınırları olsa da çok geniş. Bilgi bu haliyle sadece anlamak için!
İnsan, hayat. Hayatın sembolü, karaları yeşillendiren, sular üzerinde hüküm süren bulunduğu yere hayat veren insan. Fikrin sanata dönüşmüş hali ancak insana faydalı olabiliyor.
Toprak, kara, sanat. İnsan için genel yaşam alanı olan toprak parçasının sembolü. Fikir, insan doğasıyla birleştiği, insana en uygun hâle geldiği zaman gerçek sanata dönüşmüş olacağından, hava ve suya zemin olmuştur. Sanat, bu şekliyle sadece sanat için!
Hava, bulut, fikir. Fikrin henüz zemin bulamamış hali. Aynı zamanda NEBULA'nın toz bulutu hâli.
Sadelik, tevazu. Sade, çünkü herkesin anlayabileceği şekilde. Mütevazi, çünkü kararlı ve hedefi var ama öyle büyük iddiaları yok. NEBULA ailesindeki tüm bireyler sade, hepsi sanki bulutu oluşturan bir su zerresi. Ama hep beraber birer dünya, birer güneş sistemi sanki. Bu sistemler biraraya gelince, sadelikle beraber sade olanların kaliteli birlikteliğinden profesyonellik, mükemmeliyet, hayatiyet ve temel olarak insan odaklı bir ürün/hizmet ortaya çıkıyor.

Logoya Tüm Bakınca

Fikir iyi bir niyet taşır, insanlara hizmet düşüncesinde olur, bilgi insana faydalı olanı bulmak için öğrenilir, sanat insan için yapılırsa ürün herkesin istifade edebileceği şekilde olur. En basitler bir araya gelince, en basit bir fikrin havada kalmayıp, sanatla birleşmesi, hayat bulması ve insana en uygun hale gelmesiyle sonuçta yine insana hizmet şekli alması. Bütün insanların böyle düşünmesi ne güzel olurdu! İşte, yaşam adına en faydalı ürün, gerçek rekabet avantajı ve gerçek mutluluk için

---- NEBULA olarak felsefemiz.
<div class="backgroundImage19">
  <div class="dnn_layout pt-60 pb-60">
    <div class="content_mid clearfix"> 
        content .... 
    </div>
  </div>
</div>